learn2grow Blog
learn2grow blog

Novinky a inspirace z oblasti rozvoje organizací, HR a inovací

Zpátky ve hře aneb gamifikujeme

Využití herních prvků ve výuce je stále více populární téma. A přestože prvky gamifikace najdeme běžně kolem sebe, aniž bychom nad nimi přemýšleli, zařadit gamifikační prvky do vzdělávání není zas tak úplně snadné. Aby to celé fungovalo, je potřeba skloubit hráčskou vášeň, kterou v sobě všichni máme a současně dosáhnout cíle, kterým je? Aby se hráči/studenti něco naučili.

Celý článek

Poznatky z behaviorální ekonomie pro HR

Dnes tolik populární analýza dat, které korporace chrlí každý den, nám dává nepředstavitelné možnosti náhledu do budoucna. Prediktivní analýza pomáhá odhalit příležitosti, souvislosti, trendy, někdy i nebezpečí. Ale ukazuje se, že smysluplně interpretovat data je mnohem složitější, než se zdá. Proč? Vstupme do krajiny lidského chování, kde platí nepsaná pravidla, která mnohdy popírají racionalitu a zdravý rozum.

Celý článek

Nové metody do našich škol

Vzdělávání nás baví, proto jsme se s radostí chopili příležitosti vytvořit vzdělávací program o Hejného metodě, nové metodě výuky matematiky, metodě přinášející dětem zaslouženou radost z poznávání.

Celý článek

Workshop: Jak uspět na JOB INTERVIEW

Další z úspěšné série workshopů proběhl na téma Job Interview. Účastníci si vyzkoušeli pohovor naživo a získali cennou zpětnou vazbu od zkušených konzultantů learn2grow. V případě zájmu o tento workshop nás kontaktujte, rádi Vám zašleme další termíny.

Celý článek

Načíst další články